
Гальмівні колодки Вольво WVA 29125 VOLVO B12, B9, FH12, FH16, FM12, FM9 12.1D/16.1D/9.4D 08.98-20768092
4 407 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29125
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29125 |
| Опис: |
Комплект тормозных колодок VOLVO 9700, 9900, B12, B9, FH, FH12, FH16, FL, FL6, FM, FM10, FM12, FM7, FM9 10.8D-9.6D 11.91- |
|
OE-номери
- 1078439 VOLVO
- 20768092 VOLVO
- 20918891 VOLVO
- 20931343 VOLVO
- 27068092 VOLVO
- 3095396 VOLVO
- 3093596 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29125 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 111 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 249.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 407 ₴
