
Тормозные колодки Ман ТГА Рено Преміум MAN TGA; RVI ILIADE, MAGNUM, PREMIUM; VOLVO WVA 29131
4 051 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29131
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
Опимання: Комплект гальмівних колодок задній/передній MAN TGA; RVI ILIADE, MAGNUM, PREMIUM; VOLVO 7700, 8500, 8700, 9700, 9900, B10, B12, B7, B9; IRISBUS ACCESS BUS 127, AGORA, ARWAY, AXER 10.3D-9.8D 01.78- |
||||||||||||||||
|
ОЕ номери
- 2996068 IRISBUS
- 50 06 028 410 IRISBUS
- 81 50820 5072 MAN
- 81 50820 5080 MAN
- 81 50820 6041 MAN
- 81 50820 6051 MAN
- 81 50820 6052 MAN
- 15227419T ROCKWELL
- 5 001 855 646 RVI
- 50 01 020 312 RVI
- N508206051 VAN HOOL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29131 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 118.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 249.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 249.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 051 ₴
