
Гальмівні колодки ДАФ ЛФ 55 Рено Мідлум DAF LF 55 Renault 3.9D/5.9D/6.2D 01.00 1440504 5001855902 WVA 29142
4 051 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29142
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29142 |
| Опис: |
DAF CF, DB, SB, XF 105; IVECO STRALIS I, S-WAY, TRAKKER I, TRAKKER II; MAN TGA, TGM I, TGS I, TGX I; MERCEDES ACTROS MP2 / MP3 10.5D-Electric 01.91- |
|
OE-номери
- 1440504 DAF
- 1503275 DAF
- 5001855902 RVI
- 7485137789 RVI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29142 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 97 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 204.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 204.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 051 ₴
