
Гальмівні колодки Ман ТГЛ Мерседес Атего MAN TGL, TGS Mercedes Atego Actros тип WVA 29148 81508205085
3 951 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29148
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
Опимання: Комплект гальмівних колодок задній/передній GAZ VALDAJ; MAN L2000, TGL I, TGS I; MERCEDES ACCELO, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, AXOR 2 10.7D-7.7D 06.93- |
|||
|
ОЕ номери
- 81508206043 MAN
- 81508206054 MAN
- 81508206063 MAN
- 0004211010 MERCEDES
- 0004211210 MERCEDES
- 0014210510 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29148 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 84 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Valdaj |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 27 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 27 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 33.8 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 173.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 951 ₴
