
Гальмівний диск САФ СКРБ СКРС СКРЗ/SAF SK, SKRB, SKRLB, SKRS, SKRZ Ø377*45*140 мм 12 від 4079000701
4 094 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29158
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий (377 ммx45 мм) SAF SK, SKRB, SKRLB, SKRS, SKRZ Монтажна позиція задн Сторона монтажу прав / лів Зовнішній діаметр 375.5 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 37.0 мм Загальна висота 139.5 мм Кількість монтажних отворів 12.0 шт Тип диска Вентильований Діаметр монтажного отвору 196.0 мм Діаметр отвору 19.0 мм/168.0 мм |
ОЕ номери
- 4079000701 SAF
- 4079000703 SAF
- 40790000701 SAF
- 1091853 SCHMITZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29158 |
| Виробник | SBP |
| Висота | 108 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 210.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 210.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 094 ₴