
Гальмівні колодки ДАФ ЦФ ЛФ 55 SAF DAF CF LF 55 10.8-Electric 01.01- 1628064 5001863324 12182192 WVA 29159
4 378 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29159
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29159 |
| Опис: |
Комплект гальмівних колодок задній DAF CF, LF, LF 55 10.8-Electric 01.01- |
|
OE-номери
- 1609191 DAF
- 1628064 DAF
- 5001863324 RVI
- 5021170489 RVI
- 12182192 SAF
- 12182492 SAF
- 12999737 SAF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29159 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 92.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 210.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 29.5 мм |
| Ширина | 210.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 378 ₴