
Дискові гальмівні колодки САФ Schmitz Saf Wabco 22.5 WVA 29162 3057008401 1011906 3057008400
3 639 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29162
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Комплект гальмівних колодок SKRB 9022 WABCO 22,5" Місце встановлення задн Ширина 210.5 мм Висота 109.6 мм Товщина 31.0 мм Гальмівна система WABCO PAN 22.5" Номер WVA 29162 |
ОЕ номери
- 0877935 DAF
- 871673 DAF
- 877935 DAF
- 10326494 LIEBHERR
- 5021209104 RENAULT
- 3057008400 SAF
- 2093079 SCANIA
- 1011906 SCHMITZ
- 1101449 SCHMITZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29162 |
| Виробник | SBP |
| Висота | 109.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 210.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 31 мм |
| Ширина | 210.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴
