
Дискові гальмівні колодки БПВ Bpw Sb3745 Sb/sn6 Series >1998 210.9*92.6*30Mm WVA 29165 29306
5 856 ₴
- В наявності
- Код: GDB5093
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: TRW
|
|||
|
Технічний опис: Комплект гальмівних колодок IVECO EUROCARGO I-III; MAN F2000, F90, F90 UNTERFLUR; RVI MAGNUM 10.0D-5.9D 07.86-, AXLE BPW SKH SKHZM, SKHZMA, SKHZF, SKHSMAHLL, SKHSMA, SKHSM, SKHSFHLL, SKHSFA, SKHSFA, SKHBM, SKHBFHLL, SKHBF, SKHB, SKH 01.98 Місце встановлення задн Ширина 211.0 мм Висота 93.0 мм Товщина 30.0 мм Гальмівна система KB SB3745T (SB6) Номер WVA 29265 ;29303 |
ОЕ номери
- 0509290050 BPW
- 0509290100 BPW
- 09.801.07.24.0 BPW
- 0980106430 BPW
- 0980108150 BPW
- K003489 SAF
- K060273K50 SAF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB5092 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 92.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 29.8 мм |
| Ширина | 210.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 856 ₴

