
Гальмівні колодки Рено Мідлум Вольво ФШ Meritor Elsa 225-1 Renault Midlum Volvo FH 5001864365 20568712
4 123 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29173
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29173 |
| Опис: |
Комплект тормозных колодок задний/передний RVI C, D, MIDLUM, PREMIUM 2; VOLVO FE, FE II, FH, FH12, FH16, FL II, FL III 12.1D-7.7D 08.93- |
|
OE-номери
- 5001864365 RVI
- 7421399915 RVI
- 20526569 VOLVO
- 20568712 VOLVO
- 20568715 VOLVO
- 21352573 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29173 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 99.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 216 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 123 ₴
