
Гальмівні колодки Рено Магнум Преміум Вольво ФШ Renault Magnum Premium Volvo FH 5001864363 21496550
4 208 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29174
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29174 |
| Опис: |
Комплект гальмівних колодок задній/передній RVI MAGNUM, PREMIUM 2; VOLVO 7700, 8500, 8700, 9700, 9900, B12, FE, FH, FH II, FH16, FH16 II, FM, FMX II 10.8D-9.4D 01.97- |
|
OE-номери
- KTJC46 2K021 AAN FORD
- T304139 FORD
- 5001864363 RVI
- 5001864364 RVI
- 7421399929 RVI
- 7421496555 RVI
- 7422921057 RVI
- 20526568 VOLVO
- 20560412 VOLVO
- 20568711 VOLVO
- 20568714 VOLVO
- 21352570 VOLVO
- 21496550 VOLVO
- 23149532 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29174 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 109.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 249.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 249.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 208 ₴
