
Гальмівні колодки Даф, Сканія/daf, Scania, ROR, KOGEL, Meritor WVA 29211 906245 2114543 68326055
4 548 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29211
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29211 |
| Опис: |
Комплект гальмівних колодок задній MERITOR ELSA EX225 |
|
OE-номери
- 0906245 DAF
- 906245 DAF
- 2114543 SCANIA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29211 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 110.2 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 217 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 548 ₴
