
Вентилятор салону/ Вентилятор печори ДАФ DAF 65, 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF 85, SB, XF 105, XF 95 07.92- 1331270
3 384 ₴
- В наявності
- Код: DDDA001TT
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: |
|
|
| Індекс: | DDDA001TT | |
| Опис: |
Вентилятор салону DAF 65, 65 CF, 75, 75 CF, 85, 85 CF, 95 XF, CF 85, SB, XF 105, XF 95 07.92- |
Тип корпусу: з корпусом
Номінальна потужність [Вт]: 300
Номінальна напруга [V]: 24
Діаметр [мм]:132
Двигун вентилятора без лопатей - DDVO003TT
OE номера:
- 1262851 DAF
- 1320187 DAF
- 1331270 DAF
- 1331271 DAF
- 1672646 DAF
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DDDA001TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діаметр | 132 мм |
| Напруга | 24 В |
| Номінальна напруга, В | 24 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип | Вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 384 ₴
