
Втулка стабілізатора гумова ДАФ 95 105 DAF 95XF XF105 LF CF 0366351 AUG51848 FE17365 64x85x60
569 ₴
- В наявності
- Код: FE17365
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора гумова DAF 95XF XF105 LF CF 0366351 SEM7687 70683CNT AUG51848 FE17365 64x85x60, SEM7687
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17365 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальні номери | 0366351 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴
