
Масляний радіатор, теплообмінник ДАФ 95 DAF CF85 XF95 1387035 1667565 (112x90x202мм) NRF 31195
4 554 ₴
- В наявності
- Код: NRF 31195
- +380 (67) 384-61-94
Масляний радіатор, теплообмінник DAF CF85 XF95 1387035 1667565 (112х90х202мм)
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація за європейськими марками і моделям автомобілів: - MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX ); - MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario); - VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX); - DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106); - RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi); - SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P); - IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker). Запчастини до причепів та осях як SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NRF 31195 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 90 мм |
| Довжина ядра радіатора | 202 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 112 мм |
- Ціна: 4 554 ₴

