
Втулка стабілізатора метал-гума МАН Ф2000/ ТГА/ ТГХ/ MAN F2000, TGA, TGM, TGS, TGX, 46x76x50, 81437040078 SKF VKDCV 09017
1 025 ₴
- В наявності
- Код: VKDCV 09017
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора метал-гума MAN 46x76x50, 81437040078, SEM7953
Пропонуємо запчастини до вантажних та легкових автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
- Широкий асортимент моторних та трансмісійних олив для вантажних та легких автомобілів. ARAL, CASTROL, MOBIL, MOTUL, TOTAL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDCV 09017 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальні номери | 81437040078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴

