
Підшипник ступиці SCANIA, MAN 68x127x115 1365570, 1413785, 1868087
8 786 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 5314
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці SCANIA MAN 68x127x115 1365570, 1413785, 1868087
- 02.6410.16.00 BPW
- 81.93420.0415 MAN
- 1413785 SCANIA
- 1439070 SCANIA
- 1443078 SCANIA
- 1476945 SCANIA
- 1724482 SCANIA
- 1868087 SCANIA
- 1365570 SCANIA
- 2310169 SCANIA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 5314 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 786 ₴

